Word lid
zaterdag 10 oktober 2026·10°De BiltAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen

Tubantia 21 0 Zap Betaalmuur

Oekraïne bestookt nu ook het grootste it-bedrijf van Rusland: Yandex. In de regio Rjazan troffen drones het grootste datacentrum van de internetmoloch, dat geheel werd stilgelegd. Voor Russen zouden verdere aanvallen op het bedrijf rampzalig kunnen zijn, omdat de diensten van Yandex de spil in hun leven zijn.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij tubantia.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen BN DeStem Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen Brabants Dagblad Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen De Gelderlander Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen De Stentor Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen Eindhovens Dagblad Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen PZC Met voltreffer op Yandex gaat oorlog Oekraïne een nieuwe fase in, kan uitlopen op een ramp voor Russen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee