Word lid
maandag 21 september 2026·18°De Bilt6 kmfileAEX 1.105,12 +0,92%

Jaren lag hier een gapend gat, nu wordt er volop gebouwd naast High Park en kan de buurt straks op de koffie komen

De Gelderlander 1 0 Zap Betaalmuur

Jaren lag er een gapend gat naast wooncomplex High Park, op de hoek van de Velperweg en de Hoflaan. Nu verrijst er een zorgcomplex voor ouderen, mét restaurant waar de hele buurt koffie kan komen drinken.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Zorgcomplex met restaurant waar hele buurt koffie mag drinken verrijst in gapend gat in Arnhem

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee