Word lid
vrijdag 25 september 2026·18°De Bilt173 kmfileAEX 1.114,24 ▲ +0,67%

’Gluurbrillen’ rukken op. Waarom is er zoveel kritiek op de monturen met ogenschijnlijk handige technologische functies?

IJmuider Courant 5 0 Zap

De slimme bril krijgt steeds meer kritiek te verduren. Vooral Meta, het bedrijf achter Facebook en Instagram, lijkt het niet zo nauw te nemen met de privacy van zowel de gebruiker als degene die wordt vastgelegd door de ’gluurbril’. Waarom worden deze AI-brillen als gevaarlijk gezien?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander ’Gluurbrillen’ rukken op. Waarom is er zoveel kritiek op de monturen met ogenschijnlijk handige technologische functies? Haarlems Dagblad ’Gluurbrillen’ rukken op. Waarom is er zoveel kritiek op de monturen met ogenschijnlijk handige technologische functies? Leidsch Dagblad ’Gluurbrillen’ rukken op. Waarom is er zoveel kritiek op de monturen met ogenschijnlijk handige technologische functies? Noordhollands Dagblad ’Gluurbrillen’ rukken op. Waarom is er zoveel kritiek op de monturen met ogenschijnlijk handige technologische functies?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee