Word lid
donderdag 22 oktober 2026·13°De Bilt430 kmfileAEX 1.131,11 ▼ −0,98%

’We hebben met innovatieve rubbers de wereld veroverd’. Vader en zoon Eckebus maken met nieuw bedrijfspand in Haarlem hun droom waar

Noordhollands Dagblad 17 0 Zap

Vader Chris en zoon Laurens Eckebus hebben met hun bedrijf Chabel hun droom waargemaakt. Dertien jaar geleden startten ze samen een bedrijfje in isolatiemateriaal. Ze wilden ’met rubber de wereld veroveren’ en dat is in 2026 helemaal gelukt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad ’We hebben met innovatieve rubbers de wereld veroverd’. Vader en zoon Eckebus maken met nieuw bedrijfspand hun droom waar IJmuider Courant ’We hebben met innovatieve rubbers de wereld veroverd’. Vader en zoon Eckebus maken met nieuw bedrijfspand in Haarlem hun droom waar

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee