Word lid
vrijdag 25 september 2026·20°De Bilt345 kmfileAEX 1.114,46 ▲ +0,69%

Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk

Nederlands Dagblad 10 0 Zap

Het wordt mogelijk om een stoffelijk overschot te resomeren. Dat betekent dat het wordt opgelost in kaliumhydroxide. Minister Pieter Heerma (Binnenlandse Zaken, CDA) past de Wet op de lijkbezorging aan om dit mogelijk te maken, liet hij vrijdag na de ministerraad weten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk Haarlems Dagblad Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk IJmuider Courant Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk Leidsch Dagblad Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk Noordhollands Dagblad Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk Nieuws.nl Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk Welingelichte Kringen Naast cremeren en begraven wordt ook resomeren mogelijk

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee