Word lid

‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’

De Gelderlander 3 0 Zap

In de podcast Praat mee met AD bespreken we elke dag een kwestie. Vandaag: als Frankrijk niets aan de onvrede doet, zijn meer rellen onvermijdelijk.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’ Brabants Dagblad ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’ De Stentor ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’ Eindhovens Dagblad ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’ PZC ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’ Tubantia ‘Ik was in Parijs tussen de rellen en de tranen liepen over mijn wangen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee