Word lid
donderdag 29 oktober 2026·15°De Bilt253 kmfileAEX 1.144,29 ▲ +0,77%

Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini

De Gelderlander 72 0 Zap Betaalmuur

Ooit was hij hartstikke omstreden, maar nu is hij heel gewoon. Ja, de bikini, die precies tachtig jaar geleden werd uitgevonden, is volgens modejournalist Josine Droogendijk een blijvertje. Ondanks alle relletjes, verboden en weerstand. Want wist jij dat er ooit een bikiniboete bestond?

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Josine DroogendijkItaliëSpanjePortugal
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini Brabants Dagblad Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini De Stentor Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini Eindhovens Dagblad Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini PZC Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini Tubantia Italië, Spanje en Portugal verboden hem meteen: de geschiedenis van de bikini

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee