Word lid
woensdag 4 november 2026·7°De Bilt66 kmfileAEX 1.123,66 ▲ +0,17%

Droogte zorgt voor verraderlijk diepe zwemplekken: hier moet je extra voorzichtig zijn

Omroep Gelderland 13 0 Zap

De provincie waarschuwt zwemmers om op veertien plekken in de provincie op te passen voor steile bodems. Door de droogte staat het water daar laag en kunnen zwemmers te snel in diep water belanden. Dat kan met name voor kinderen en mensen die niet goed kunnen zwemmen zeer gevaarlijk zijn, stelt de provincie.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Omroep Gelderland →

Bron: Omroep Gelderland (gld.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen GelderlandProvincie GelderlandDe Gelderlander
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Provincie waarschuwt zwemmers bij droogte: opeens kan het in de zwemplas heel diep zijn

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Do Dinkla (35) fietst 14.000 kilometer door 22 landen en rolt na acht maanden weer Haarlem binnen: ’Ik ben me gaan beseffen dat het Nederlandse paspoort veel waard is’ 

Slechts drie lekke banden kreeg Do Dinkla tijdens haar 14.000 fietskilometers in haar acht maanden durende reis. Zaterdag kwam ze thuis en beloonde ze haar begeleidingsteam op afstand met een etentje bij Tierney’s Irish Pub & Restaurant. ’Ik hoef geen slaapplek meer te zoeken.’

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee