Auto brandt volledig uit in bosschages in Den Bosch, politie doet onderzoek
Een auto is in de nacht van woensdag op donderdag volledig uitgebrand in de bosschages langs de Oosterplasweg in Den Bosch. De brandweer kreeg aanvankelijk een melding van een bosbrand, maar bij aankomst bleek een auto in brand te staan.
Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.
Meer binnenland
Vertraging voor aanpak ‘botsbocht’ tussen afrit A1 en oprit A30
[BARNEVELD] De aanpak van de scherpe en beruchte 'botsbocht die de snelweg A1 met de A30 verbindt, loopt vertraging op. Hetzelfde geldt voor de nieuwe verbindingsboog van Ede naar Apeldoorn, op hetzelfde knooppunt.
Slagerij met hoog ‘Openluchtmuseum-gehalte’ verdwijnt uit Arnhem: ‘We vinden het verschrikkelijk’
Het zal even wennen zijn als de monumentale Slagerij Evers binnenkort uit de Arnhemse binnenstad verdwijnt. Na 160 jaar sluiten eigenaren Peter en Janet definitief de deuren. De tranen zitten hoog bij het stel, dat liever niet was gestopt. „We zullen tissues moeten kopen.”
Irene van de Laar spreekt zich uit na bakken kritiek op Race Across The World: 'Dit raakt me'
Irene van de Laar (57) krijgt naar eigen zeggen veel haat over zich heen sinds haar deelname aan 'Race Across The World'. In een bericht op Instagram blikt ze terug op het avontuur dat ze samen met haar zoon Vince aanging. Ook benadrukt ze dat het voorgeschoten geld van Guido Weijers (49) inmiddels is terugbetaald.
Kunnen grote evenementen als de kerstmarkt nog in Vesting Bourtange? ’Met deze eisen kan het niet meer uit’
Nieuwe veiligheidseisen zetten mogelijk een streep door grote evenementen in Bourtange. Het vestingsbestuur maakt zich grote zorgen over de toekomst van evenementen als de kerstmarkten en de Slag om Bourtange. „Met deze eisen kan het niet uit.”
Sophie Ousri en Dee van der Zeeuw delen aangrijpende verhalen over brandwonden dochters
Sophie Ousri (28) en Dee van der Zeeuw (29) hebben allebei meegemaakt dat hun dochter op jonge leeftijd ernstige brandwonden opliep. Beide meisjes kregen hete thee over zich heen. In een video op YouTube blikken de vrouwen terug op die ingrijpende periode.
Vacature fietsburgemeester in Leeuwarden: 23 reacties, vooral van mannen
Drieëntwintig Leeuwarders willen fietsburgemeester worden. Negentien mannen en vier vrouwen solliciteerden; vooral veertigplussers.
Een simpel ‘goedemorgen’ kan veel betekenen, weet Art (75): ‘Heb eenzame jeugd gehad’
„Hoe gaat het met u?” Met die simpele vraag probeert Art Groenenboom (75) iets te doorbreken wat volgens hem steeds meer Nederlanders treft: eenzaamheid. In winkelcentrum De Meent in Papendrecht nodigt hij voorbijgangers uit voor een gratis sleutelhanger, maar vooral voor een gesprek. „Ik ben zelf erg eenzaam geweest…
Na twee waarschuwingen, vier berispingen en drie schorsingen krijgt Eindhovense advocaat nog één kans
Een Eindhovense advocaat die sinds 2010 al diverse tuchtmaatregelen kreeg opgelegd, is na een nieuwe misstap door het oog van de naald gekropen. Hij ontsnapte opnieuw aan een beroepsverbod en krijgt nog één kans om zich van zijn goede kant te laten zien.
Biogasinstallatie bij nieuw azc in Uden is klaar, bezwaar bij rechtbank ingediend
Het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Uden heeft stroom, met dank aan de biogasinstallatie die er is neergezet. Maar of het apparaat ook mag gaan draaien, is nog even de vraag. Bij de rechtbank in Den Bosch is bezwaar ingediend.
Plan B repareren en vrede herstellen na ruzie: de opdrachten voor Van Bronckhorst richting PSV-uit
Giovanni van Bronckhorst moet met Feyenoord in aanloop naar PSV uit aan de slag. Allereerst met zijn plan B voor als de ploeg een achterstand moet wegwerken. Dat leverde tegen Real Betis geen kansen op. Daarnaast wil de trainer snel om de tafel met Sem Steijn en Anis Hadj Moussa, die niet veel van elkaar kunnen hebben.
Raad van toezicht Enschedese speeltuinen dreigt op te stappen na nieuwe bezuiniging: ‘Wat we straks met zes ton nog kunnen? Niks’
Een discussie over het salaris van de SES-directeur is pijnlijk en onterecht. En verder vindt de Raad van Toezicht van de Stichting Enschedese Speeltuinen de bezuinigingen veel te ver gaan. „Wat we straks met zes ton nog kunnen? Niks.”
Van duivel tot koning: achttien kwetsbare beelden op de Bossche Sint-Jan van de ondergang gered
De Sint-Jan is grotendeels gebouwd van robuust zandsteen, maar telt achttien oude luchtboogbeelden van kwetsbaar kalksteen. Het blijft een raadsel waarom voor dit afwijkende materiaal is gekozen, de gevolgen bleken desastreus. Bouwhistoricus Maikel Niël probeert met zijn team deze vervallen wachters te redden.
Ik hoop dat het kind Rainbow Jetten gaat heten
Heeft iemand al een geluidje van Tom de Nooijer gehoord na het nieuws van baby Jetten? Ligt die gozer aan het zuurstof of hangt-ie de regenboogvlaggen op de kop door Oldebroek?
Martin Garrix ver uit comfortzone als zanger op nieuw album
Martin Garrix is voor zijn aankomende popalbum MARTY ver uit zijn comfortzone gegaan. De dj, die al jarenlang aan de top van de muziekwereld staat, is op meerdere nummers van het album zelf als zanger te horen.
’Als we het nu niet doen, doen we het nooit’. Joshua en Yvonne Prins emigreren en beginnen een Hollandse kroeg in Griekenland
Het voelt nog steeds gek om uit te spreken: we gaan emigreren. De keuze van Joshua en Yvonne Prins om zich op het Griekse eiland Zakynthos te vestigen, is dan ook nog maar een maand geleden genomen. In januari stappen de Zaankanters in het vliegtuig om in de plaats Tsilivi een Nederlandse kroeg te beginnen.
Slowcooking en dus stoofperen winnen aan populariteit, ziet de jonge teler Falko uit Wognum. ’Mijn zoon Sepp oefent met fruithapjes’
Tussen de regenbuien door laat de zon zich half oktober nog volop zien. Ondanks dat de plukperiode voorbij is, ligt het landschap er groen bij. Alleen het ontbreken van fruit aan de bomen verraadt de tijd van het jaar. Dat ligt nu in het winkeltje aan huis van fruittelers Jan en Joke Boon uit Wognum: glanzende, rode…
0 reacties
Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.
Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.