Word lid
zaterdag 17 oktober 2026·9°De BiltAEX 1.142,88 ▲ +0,91%

Beverwijkse ondernemers richten Stichting Vondelkwartier op om AZC tegen te houden

Noordhollands Dagblad 18 0 Zap

Een groep invloedrijke Beverwijkse ondernemers probeert onder de naam Stichting Vondelkwartier te voorkomen dat de gemeente een asielzoekerscentrum aan de Westerhoutweg vestigt. „Het zou ten koste gaan van het mooiste stukje Beverwijk’’, zegt secretaris Jeroen de Wilde namens de stichting.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Beverwijkse ondernemers richten Stichting Vondelkwartier op om AZC tegen te houden IJmuider Courant Beverwijkse ondernemers richten Stichting Vondelkwartier op om AZC tegen te houden

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee