Word lid
dinsdag 27 oktober 2026·15°De Bilt191 kmfileAEX 1.134,29 ▲ +0,10%

Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar

Eindhovens Dagblad 17 0 Zap

Suzan en Freek Rikkerink zijn dinsdag in het zonnetje gezet in Paleis Noordeinde. Het zangduo was door koning Willem-Alexander en koningin Máxima uitgenodigd voor de zogeheten uitblinkerslunch, een jaarlijkse traditie voor Nederlanders met een bijzondere prestatie.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar BN DeStem Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar Brabants Dagblad Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar De Gelderlander Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar De Stentor Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar PZC Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar Tubantia Suzan & Freek, Merel Westrik en Connie Palmen in het zonnetje gezet tijdens uitblinkerslunch van koningspaar

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee