Word lid
zondag 27 september 2026·11°De BiltAEX 1.112,09 ▲ +0,48%

Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht

PZC 78 0 Zap

Opvallend, in tijden van grote datalekken en Russische hackers: Nederlandse bedrijven waren afgelopen jaar mínder vaak het doelwit van een cyberaanval, blijkt uit onderzoek. En als ze al geraakt werden, leden ze er ook minder vaak schade door.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen NederlandRussische hackersdatalek
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht BN DeStem Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht Brabants Dagblad Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht De Stentor Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht Eindhovens Dagblad Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht Tubantia Hackers minder succesvol bij Nederlandse bedrijven, maar einde datalekken nog niet in zicht

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer technologie

Reacties (0) — praat mee