Word lid
woensdag 4 november 2026·5°De BiltAEX 1.121,76 ▼ −0,95%

Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden

De Gelderlander 23 0 Zap

De Democraten krijgen de overhand in zowel het Huis van Afgevaardigden als Amerikaanse Senaat. Dat voorspellen Amerikaanse media na de tussentijdens verkiezingen in Amerika. Vooral de overwinningen in Texas, North Carolina en Ohio springen in het oog voor de Democraten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden BN DeStem Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden Brabants Dagblad Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden Eindhovens Dagblad Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden PZC Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden Tubantia Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden De Stentor Democraten boeken grote overwinning met meerderheid in Senaat en waarschijnlijk ook Huis van Afgevaardigden

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee