Word lid
donderdag 5 november 2026·3°De Bilt390 kmfileAEX 1.136,29 ▲ +1,30%

Zo ronselen criminelen jonge Udenhouter (14) voor aanslag: taxi, bom en 500 euro via Snapchat geregeld

Brabants Dagblad 178 0 Zap Betaalmuur

Gezocht: chauffeurs, hackers, aanslagplegers. Het Snapchat-account LostSecret lijkt wel een uitzendbureau voor criminelen. Een 14-jarige Udenhouter valt ervoor en krijgt 500 euro om een bom bij een shishalounge in Duitsland te leggen. Een bijzonder inkijkje in hoe zware criminelen kinderen ronselen.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen UdenhoutSnapchatLostSecretDuitslandaanslag
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Criminelen woedend als Udenhouter (14) afhaakt met explosief bij shishalounge: zo ronselen ze via Snapchat

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee