Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Max Verstappen voelde dag na crash weinig pijn meer aan zijn knieën en genoot van eerste ronden

Telegraaf 62 0 Zap

Max Verstappen eindigde in de Grand Prix van Oostenrijk op het podium in een Mercedes-sandwich: met George Russell voor zich en Kimi Antonelli achter zich.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Telegraaf →

Bron: Telegraaf (telegraaf.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Max VerstappenGrand Prix van OostenrijkGeorge RussellKimi Antonelli
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
GPblog Verstappen joeg Russell de stuipen op het lijf: "Dat was niet bepaald comfortabel" Formule1.nl ‘Oostenrijk geeft Verstappen hoop, maar de klok tikt’ | Paddockpraat Update RacingNews365 Max Verstappen fights back as George Russell delivers 'cold-blooded' display NOS Verstappen ondanks problemen dicht bij zege: 'Eerste keer kunnen vechten om zege' De Limburger Max Verstappen voelde dag na crash weinig pijn meer aan zijn knieën en genoot van eerste ronden: ‘Het was een goede race voor ons’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee