Word lid
woensdag 28 oktober 2026·9°De Bilt4 kmfileAEX 1.135,56 ▼ −0,37%

Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix

Brabants Dagblad 67 0 Zap

De Amerikaanse regisseur Carl Erik Rinsch is veroordeeld tot een celstraf van 2,5 jaar omdat hij 11 miljoen dollar van Netflix verduisterde. Dat heeft de rechter besloten. Rinsch bood in de rechtszaal zijn excuus aan, maar zei ook dat medicijngebruik en psychische problemen de oorzaak van zijn gedrag zijn.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Carl Erik RinschNetflix11 miljoen dollar
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix BN DeStem Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix De Gelderlander Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix De Stentor Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix Eindhovens Dagblad Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix PZC Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix Tubantia Regisseur Carl Rinsch moet 2,5 jaar de cel in voor het verduisteren van miljoenen dollars van Netflix Brabants Dagblad Regisseur licht Netflix voor miljoenen op en moet 2,5 jaar de cel in

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee