Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Meer jongeren laten haring links liggen. ‘Dat glibberige, die smaak, die geur. Doe ons maar kibbeling’

Dagblad van het Noorden 84 0 Zap

De nieuwe haring is volgens de kenners smeuïg, goed vettig en heeft een lekkere bite. Maar steeds meer jongeren zijn er niet voor te porren. Waarom niet?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen haring
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Omrop Fryslan Hollandse Nieuwe is er weer, maar niet iedereen geniet daarvan: "Steeds minder jongeren" Omroep West Haring moet nieuw imago krijgen: 'Veel jongeren proeven het niet eens'

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee