Word lid
woensdag 23 september 2026·16°De Bilt33 kmfileAEX 1.111,06 +0,01%

Na meer dan vier decennia neemt juf Miranda (61) afscheid van ‘haar’ school in Beek en Donk: ‘Ik zie er een beetje tegenop’

Eindhovens Dagblad 114 0 Zap

Ze behoorde zo’n beetje tot het interieur van kindcentrum De Raagten in in Beek en Donk. Maar daar komt na dit schooljaar een eind aan. Na meer dan vier decennia neemt Miranda Swinkels afscheid van ‘haar’ basisschool. Dat doet ze met pijn in het hart.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Miranda Swinkelskindcentrum De RaagtenBeek en Donk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad Na 42 jaar zegt juf Miranda (61) haar ‘oliebollen’ gedag: afscheid met bankje voor kinderen die graag willen meespelen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee