Word lid
zaterdag 7 november 2026·1°De Bilt3 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’

AD 16 0 Zap Betaalmuur

Het cynische applausje van de Kuip toen Tjark Ernst een simpele voorzet van Internazionale uit de lucht plukte, geeft aan hoe lastig de 23-jarige Duitser het heeft bij Feyenoord. Een deel van de aanhang en de analytici heeft zijn oordeel geveld: deze keeper is niet goed genoeg voor Feyenoord. Maar is dat wel zo?

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ad.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op AD →

Bron: AD (ad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ Brabants Dagblad Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ De Gelderlander Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ De Stentor Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ Eindhovens Dagblad Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ PZC Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ Tubantia Als Tjark Ernst cynisme overwint, kan Feyenoord toch juiste keeper hebben: ‘Kans dat hij snel doorgroeit, is groot’ AD Twijfels groeien over Tjark Ernst, maar een keepersexpert ziet juist veel potentie voor de Feyenoord-doelman

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee