Word lid

Sneeuwwitje op een fatbike bij jubileumvoorstelling Togido uit Veenhuizen. ’Iedereen zei: als jullie dat nog een keer doen, komen we niet meer’

Noordhollands Dagblad 20 0 Zap

Toneelvereniging Togido uit Veenhuizen bestaat 75 jaar. De komende twee weekeinden worden de jubileumvoorstellingen gehouden in Dorpshuis ’t Zwaantje. Bekende sprookjesfiguren komen voorbij, maar dan wel met een 21e-eeuws sausje eroverheen gegoten. De crew heeft er zin in tijdens een van de laatste repetities. 

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee