Word lid
donderdag 5 november 2026·9°De Bilt421 kmfileAEX 1.133,97 ▼ −0,20%

Rob (45) overleefde een explosie die hem van top tot teen in brand zette: ‘Ik kan niet alles meer, maar wel veel’

Brabants Dagblad 21 0 Zap Betaalmuur

Bijna anderhalf jaar nadat Rob van de Hoogen (45) door ‘domme pech’ van top tot teen in brand vloogt, staat hij er weer. Op de werkplaats waar het op 24 mei 2025 zo misging. Hij doet samen met zijn vrouw Chantal (41) zijn verhaal: „Ik was echt in paniek. Ik dacht: besta ik nog wel?”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad Rob (45) overleefde een explosie die hem van top tot teen in brand zette: ‘Ik kan niet alles meer, maar wel veel’ Brabants Dagblad Rob (45) vloog na een explosie in brand; anderhalf jaar later staat hij weer op de werkvloer: ‘Ik heb domme pech gehad’ De Gelderlander Rob (45) overleeft een explosie die hem van top tot teen in brand zet: ‘Ik kan niet alles meer’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee