Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Bijzonder! Yinthe (15) krijgt een groot cadeau van haar stagebedrijf (en ze hopen dat ze terugkomt)

De Gelderlander 90 0 Zap

Voor elke drie openstaande vacatures is er nog maar één automonteur beschikbaar. Een garage in Ommen kiest daarom voor een opvallende aanpak: hun topstagiaire Yinthe Buitenhuis (15) krijgt een groot cadeau, in de hoop dat ze later terugkeert.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Yinthe BuitenhuisOverijsselscooter
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Stagiaire Yinthe (15) maakt garagebedrijf zó blij, dat ze haar verrassen met bijzonder cadeau AD Bijzonder! Yinthe (15) krijgt een groot cadeau van haar stagebedrijf (en ze hopen dat ze terugkomt)

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee