Word lid
vrijdag 2 oktober 2026·15°De Bilt4 kmfileAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

’Het is een shitshow’: Bibliotheek Waterland krijgt alsnog twee jaar lang 150.000 euro extra, maar irritatie over ’bestuurlijk vandalisme’ duurt voort

Noordhollands Dagblad 7 0 Zap

Bibliotheek Waterland zag twee weken geleden een extra bijdrage van 150.000 euro van de gemeente Waterland in rook opgaan, maar krijgt deze nu alsnog. De irritatie in de gemeenteraad over de politieke soap van 17 september duurt echter voort: „Het is een shitshow.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee