Word lid
zondag 20 september 2026·18°De Bilt21 kmfileAEX 1.095,09 −0,10%

Jubilerend Naardermeer is uniek maar bedreigd: ’Als we niks doen, is dit over 20 jaar veranderd in een moerasbos. Dan ben je alle zeldzame soorten weer kwijt.’

Noordhollands Dagblad 14 0 Zap

Met gratis vaartochten, een verhalenverteller en een sponsorloop van 120 kilometer door een van de boswachters vierde Natuurmonumenten het 120-jarig bestaan van het eerste en oudste beschermde natuurgebied van Nederland: het Naardermeer.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Jubilerend Naardermeer is uniek maar bedreigd: ’Als we niks doen, is dit over 20 jaar veranderd in een moerasbos. Dan ben je alle zeldzame soorten weer kwijt.’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee