Word lid
maandag 26 oktober 2026·11°De Bilt15 kmfileAEX 1.132,40 ▲ +0,07%

Tekstschrijver Herman van Veen vindt zeer zeldzame én levensgevaarlijke knolamaniet op landgoed De Paltz in Soest

De Gooi- en Eemlander 28 0 Zap

Rob Chrispijn, de tekstschrijver van Herman van Veen, heeft op landgoed De Paltz in Soest de zeer zeldzame paddenstoel knolmaniet gevonden. De bijnaam van deze zwam is engels des doods.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Tekstschrijver van Herman van Veen vindt zeer zeldzame én levensgevaarlijke knolamaniet op landgoed De Paltz in Soest Noordhollands Dagblad Tekstschrijver Herman van Veen vindt zeer zeldzame én levensgevaarlijke knolamaniet op landgoed De Paltz in Soest

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee