Word lid
donderdag 17 september 2026·15°De Bilt3 kmfileAEX 1.100,80 +0,45%

Wereldprimeur op vliegveld Beek, kunstmatige intelligentie checkt op verdachte bagage: ‘Verschillende luchthavens hebben al interesse getoond om het te komen bekijken’

De Limburger 54 0 Zap

Vliegveld Beek heeft een nieuw, door AI aangestuurd bagagesysteem dat checkt of er spullen in koffers zitten die daar niet in horen. „We zijn de eerste luchthaven ter wereld die dit hebben.” Ook kunnen reizigers er binnenkort zelf inchecken en bagage afgeven.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Maastricht Aachen AirportBeekNederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Limburger Wereldprimeur op vliegveld Beek, kunstmatige intelligentie checkt op verdachte bagage: ‘Verschillende luchthavens hebben al interesse getoond’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer technologie

Reacties (0) — praat mee