Word lid
zondag 20 september 2026·17°De Bilt11 kmfileAEX 1.095,09 −0,10%

Als twaalfde man achter familie Koeman. ’Daarna rolt de bal weer en moet je door’

IJmuider Courant 4 0 Zap

De naam Ronald Koeman jr. prijkte ’gewoon’ bovenaan de opstelling van Telstar in het uitduel met AZ. De keeper verloor deze week zijn moeder Bartina, miste slechts één training en koos ervoor deze zondag bij zijn team te zijn, waarvoor hij zo belangrijk is en ook in Alkmaar de uitblinker van zijn ploeg was.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Als twaalfde man achter familie Koeman. ’Daarna rolt de bal weer en moet je door’ Haarlems Dagblad Als twaalfde man achter familie Koeman. ’Daarna rolt de bal weer en moet je door’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee