Word lid
zaterdag 7 november 2026·7°De Bilt29 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent?

De Stentor 21 0 Zap

Tijdens en na de zwangerschap zouden vrouwen op een roze wolk leven. Maar bestaat dat rooskleurige beeld in de realiteit eigenlijk wel? En wat als je helemaal niet zo geniet van het zwanger zijn? Hoe erg is dat dan?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent? Brabants Dagblad ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent? De Gelderlander ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent? Eindhovens Dagblad ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent? PZC ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent? Tubantia ‘Wat als er iets mis is met de baby?’: bestaat die roze wolk eigenlijk wel als je zwanger bent?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee