Word lid
donderdag 29 oktober 2026·16°De Bilt25 kmfileAEX 1.144,61 ▲ +0,80%

Liefhebbers van Amerika tot China reizen naar Otterlo voor 88 Van Goghs, en dat merken de hotels meteen

De Gelderlander 25 0 Zap Betaalmuur

Met dank aan de verzameldrift van Helene Kröller-Müller kun je nu tijdelijk in Otterlo de op één na grootste verzameling van Van Goghs kunstwerken bekijken. Het Veluwse dorp is door deze bijzondere tentoonstelling een echte trekpleister, merken lokale ondernemers.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Liefhebbers van Amerika tot China reizen naar Otterlo voor 88 Van Goghs, en dat merken de hotels meteen De Gelderlander De hele wereld komt naar Otterlo voor Van Gogh en dat is goed nieuws voor ondernemers in het dorp

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee