Word lid
dinsdag 3 november 2026·9°De Bilt116 kmfileAEX 1.124,51 ▼ −0,71%

José (56) leeft voor het zingen, en pleit voor meer erkenning van de vrouwelijke artiest: ‘Wat hebben mannen het makkelijk’

Brabants Dagblad 12 0 Zap

Optreden voor 10 of 10.000 mensen? Het maakt voor José van Uden (56), bij muziekliefhebbers beter bekend als Yosee, weinig uit. Ze geniet van ieder optreden, al heeft ze wel wat noten op haar zang. „Ik wil dat vrouwelijke artiesten meer erkenning krijgen!”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Zangeres Yosee (56) uit Den Bosch laat zich door niets tegenhouden: ‘Muziek is mijn uitlaatklep’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee