Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·9°De Bilt33 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Haven in gesprek met buren over vergroenen en veiligheid: 'Hoe veilig zijn we hier eigenlijk?'

Rijnmond 132 0 Zap

Zichtbaar en aanspreekbaar zijn. Dat is het idee achter de Havendialoog: een nieuw initiatief van Havenbedrijf Rotterdam en Deltalinqs, de belangenvereniging van havenondernemers. “We willen écht van omwonenden horen wat ze van de haven vinden,” zegt de projectleider. Maar lukt dat ook?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Rijnmond →

Bron: Rijnmond (rijnmond.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Havenbedrijf RotterdamDeltalinqsHavendialoog
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Telegraaf·

Bezuinigen op zorg, terwijl er voor vele miljarden aan fraude wordt gepleegd: ’Mensenhandel, prostitutie en drugshandel verweven zijn geraakt met zorgstelsel’

Niemand weet hoe omvangrijk zorgfraude is. Misschien wel 10, 15 of 20 miljard euro? Waarom wil de coalitie voor miljarden bezuinigen op de gezondheidszorg als niet eerst deze grootschalige fraude is aangepakt? „Noem het criminaliteit: mensenhandel, prostitutie en drugshandel zijn verweven geraakt met ons zorgstelsel.”

Reageer
Reacties (0) — praat mee