Word lid
woensdag 14 oktober 2026·15°De Bilt121 kmfileAEX 1.137,09 ▲ +0,69%

Op de dag dat zijn club kampioen wordt, gaat het mis voor Marc (58) op de fiets naar huis: ‘Hij was zo zorgzaam’

De Gelderlander 10 0 Zap Betaalmuur

Een handgeschreven brief aan vreemden zegt alles over wie Marc Aarnink (58) was. Op de dag van het fatale ongeval ziet hij zijn Rohda Raalte kampioen worden. Hij kan zijn geluk niet op. Op de fiets naar huis gaat het mis.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Op de dag dat zijn club kampioen wordt, gaat het mis voor Marc (58) op de fiets naar huis: ‘Hij was zo zorgzaam’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee