Word lid

Lisanne de Bruin helpt Groen Geel in de laatste minuut naar de kampioenspoule: ’We kunnen ons gaan meten met de sterkste ploegen uit de ereklasse’

Noordhollands Dagblad 21 0 Zap

Groen Geel deed gisteren goede zaken tegen Blauw-Wit. Door een nipte 16-17 eindigt de ploeg van trainer Henk Jan Mulder op de tweede plek op de ranglijst in de ereklasse en komt derhalve in de voorjaarscompetitie uit in de kampioenspoule. Lisanne de Bruin zorgde voor de verlossende treffer.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee