Word lid

EBN begint met het vullen van gasopslag Grijpskerk

Nederlands Dagblad 91 0 Zap

Energie Beheer Nederland (EBN) is begonnen met het vullen van de gasopslag in Grijpskerk. Het staatsbedrijf heeft een overeenkomst gesloten met de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM), de eigenaar van de opslag, voor het gebruik tot 1 april volgend jaar.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Energie Beheer NederlandGrijpskerkNederlandse Aardolie Maatschappij
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
RTV Noord Staatsbedrijf EBN is begonnen met het vullen van gasopslag Grijpskerk Telegraaf EBN begint met het vullen van gasopslag Grijpskerk Reformatorisch Dagblad EBN begint met het vullen van gasopslag Grijpskerk Nieuws.nl EBN begint met het vullen van gasopslag Grijpskerk Welingelichte Kringen EBN begint met het vullen van gasopslag Grijpskerk

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee