Word lid
woensdag 30 september 2026·18°De Bilt109 kmfileAEX 1.120,19 ▲ +0,36%

Felle kritiek op politie na zwijgen over asielzoeker, verdacht van gruwelijke moord

OGedeeld door Oeps112 · ·dagelijksestandaard.nl 66 1 Zap

Een gruwelijke moord, een verdachte die het land al heeft verlaten en een internationale klopjacht die met de dag ingewikkelder wordt.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op dagelijksestandaard.nl →

Bron: dagelijksestandaard.nl (dagelijksestandaard.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
DvD 78 dagen geleden · ingeklapt
In Groningen hebben de 'uitvoeringenkosten' en de proceskosten om aardbevingsgedupeerden hun schade n i e t te vergoeden, de belastingbetaler 9 miljard gekost. Geld dat gevloeid is in de peilloos diepe zakken van overheidsorganisaties en vriendjes van politieke partijen en bestuurders, zoals ingenieurs- en taxatiebureaus. Ook in het Toeslagenschandaal is dezelfde fraude nu weer bezig. 2 Miljoen box3-belastingbetalers hebben teveel vermogensbelasting betaald maar krijgen niets terug, op een beperkte groep bezwaarmakers na.

Het is logisch dat de belastingbetalers en kiezers zich afkeren van de verantwoordelijke regeringspartijen sinds 2012: PvdA, CU, D66, CDA en VVD. En daarnaast ook Financiën, Sociale Zaken en Economische Zaken en hun ambtenaren in de ban doen. Evenals de Belastingdienst.
Er moet de speciale "Schademakers"-compensatie komen, waarbij deze organisaties en hun leden / werknemers als gedreftde miljarden terugbetalen plus rentevergoeding voor inflatie. Daarnaast lijken voor de betrokken organisaties met meerdere criminele oogmerken ook boetes onontkoombaar. Dit is wat in een democratische rechtsstaat niet kan uitblijven.

Wat betreft Erfbelasting en Schenkingen: de overheid is in juridische zin onwaardig. Een kind dat een ouder heeft opgelicht of mishandeld kan niet erven. Financiën en de Belastingdienst hebben zich overduidelijk schuldig gemaakt aan bedrieglijke, frauduleuze praktijken in de schandalen die hen achtervolgen. Maatschappelijk gezien is het niet langer denkbaar dat zij zich bemoeien met schenkingen of erfenissen vanwege hun juridische onwaardigheid. Hetzelfde geldt voor politici van PvdA, CU, CDA, D66 en VVD. Ook zij zijn juridisch onwaardig.
DvD
DvD
#1

Meer binnenland

Reacties (1) — praat mee