Word lid
woensdag 28 oktober 2026·13°De Bilt300 kmfileAEX 1.136,06 ▼ −0,33%

Heldhaftige Chance vecht met alligator, maar kan gruwelijke dood van zijn vriendin Brittany niet voorkomen

Telegraaf 62 0 Zap

Bij een derde aanval in korte tijd van een alligator op een mens in Florida, is de 31-jarige Brittany Clark gruwelijk om het leven gekomen. Toen ze het water inging, werd ze plots gegrepen door de krokodilachtige. Haar vriend wist haar nog naar de kant te krijgen, maar toen was het al te laat.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Telegraaf →

Bron: Telegraaf (telegraaf.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Brittany ClarkChanceFlorida
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Telegraaf Heldhaftige Chance vecht met alligator, maar kan gruwelijke dood van zijn vriendin Brittany niet voorkomen: ’Ze liepen nog zo vrolijk rond, hadden een geweldige dag’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee