Word lid
zaterdag 17 oktober 2026·9°De BiltAEX 1.142,88 ▲ +0,91%

Flinten en VAM-berg vormen wielertalent Gijs Schoonvelde (19) uit Koekange. ’Ik ben nog nooit zo diep gegaan’

Dagblad van het Noorden 8 0 Zap

Een loodzware etappe over de VAM-berg vergde zaterdag het uiterste van wielertalent Gijs Schoonvelde uit Koekange, die in de Eneco Tour tussen de grote mannen koerste.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Flinten, VAM-berg en Van Dijke vormen wielertalent Gijs Schoonvelde (19) uit Koekange. ’Ik ben nog nooit zo diep gegaan’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee