Word lid
zondag 1 november 2026·10°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Voortvluchtige Syrische huurmoordenaar Muhammed M. duikt op in Nederland: richtte weerzinwekkend bloedbad aan in Turkse badplaats Bodrum

Telegraaf 123 0 Zap

Een Syrische huurmoordenaar die twee liquidaties zou hebben gepleegd in de Turkse badplaats Bodrum, is in Nederland in de boeien geslagen. Muhammed M., die een waar bloedbad aanrichtte, blijkt in april al te zijn opgepakt, en zit in de cel tot de rechter een besluit heeft genomen over zijn uitlevering.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Telegraaf →

Bron: Telegraaf (telegraaf.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Muhammed M.SyriëTurkijeBodrumNederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
GeenStijl Syrische huurmoordenaar Muhammed Mamo opgepakt in Nederland, zat hier lange tijd ondergedoken Dagblad van het Noorden Voortvluchtige Syrische huurmoordenaar Muhammed M. duikt op in Noord-Nederland: richtte bloedbad aan in Turkse badplaats Bodrum

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee