Word lid

Elf jaar dromen, nu een eigen zaak: Sanne en Roose runnen Bistro Blend

Eindhovens Dagblad 131 0 Zap Betaalmuur

Vanaf het moment dat ze elkaar leerden kennen, wisten ze het: ooit beginnen wij samen een restaurant. Die droom heeft voor Sanne en Roose Bolwerk vorm gekregen in Bistro Blend, een restaurant in hartje Gemert. Dat is nu bijna twee maanden open.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen SanneRoose BolwerkBistro BlendGemert
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad De bistro van Sanne (30) en Roose (30) in Gemert draait op volle toeren: ‘We wilden gewoon iets gezelligs maken’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee