Word lid
vrijdag 18 september 2026·15°De BiltAEX 1.100,80 +0,45%

Jeffrey (33) liep door de tuin toen de bliksem in een boom naast hem sloeg. ’Het scheelde maar een haar of we waren geraakt’

Noordhollands Dagblad 147 0 Zap

Bang voor onweer en bliksem was hij eigenlijk nooit. Maar nu de bliksem insloeg in zowel de boom als de schoorsteen van de buren, waar hij vlakbij stond, denkt Jeffrey Bijman (33) uit Obdam wel twee keer na om bij onweer naar buiten te gaan.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Jeffrey BijmanObdam
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Telegraaf Jeffrey (33) liep door de tuin toen de bliksem in een boom sloeg: ’Alsof iemand met een zaklamp recht in mijn gezicht scheen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee