Word lid
donderdag 15 oktober 2026·11°De Bilt232 kmfileAEX 1.137,09 ▲ +0,69%

Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel

De Gelderlander 15 0 Zap Betaalmuur

Om een grote ruzie bij de Europese begrotingsonderhandelingen te voorkomen, zet Brussel in op een omstreden middel: meer ‘eigen inkomsten’ voor Europa. Maar zijn deze heffingen op plastic, CO2 en pakketjes niet gewoon een sluiproute richting een Europese belasting? „Ze doen net alsof dit gratis geld is.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel BN DeStem Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel Brabants Dagblad Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel De Stentor Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel Eindhovens Dagblad Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel PZC Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel Tubantia Het geld moet ergens vandaan komen in Brussel: nieuwe Europese belastingen nadrukkelijk op tafel

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee