Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·6°De BiltAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Zo verliep de eerste avond bij Konijnenvoer, dat nu tóch dierlijke producten serveert: ‘Fijn: zaal te met mensen die niet boos zijn’

De Gelderlander 89 0 Zap

Het was een schok voor veganisten: het Arnhemse sterrenrestaurant Konijnenvoer serveert naast een plantaardig menu ook ineens ei en honing. De kritiek was niet mals. Donderdagavond stonden de dierlijke producten voor het eerst op tafel. Dit is hoe de avond volgens chef Demian verliep.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen KonijnenvoerArnhem
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Zo verliep de eerste avond bij Konijnenvoer, dat nu tóch dierlijke producten serveert: ‘Fijn, zaal met mensen die niet boos zijn’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee