Word lid
dinsdag 3 november 2026·9°De BiltAEX 1.132,54 ▼ −0,17%

Kippenvel, teugen zeewater en zwevend over de golven op festival MadNes op Ameland. ’Het is allemaal mentaal’

Dagblad van het Noorden 113 0 Zap

Nog nooit heeft verslaggever Kristie Wierda op een skateboard gestaan en ook een surfboard is voor haar onbekend terrein. Dat gaat veranderen. Bij festival MadNes op Ameland probeert ze drie (extreme) sporten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Kristie WierdaMadNesAmeland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Kristie probeert drie (extreme) sporten tijdens haar eerste bezoek aan festival MadNes op Ameland. ’Het is allemaal mentaal’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee