Word lid
vrijdag 9 oktober 2026·8°De Bilt61 kmfileAEX 1.121,20 ▲ +0,31%

Vastgoedbaas in de clinch met Breda over drugs in ex-bakkerij: ‘We doen ons best, maar krijgen zware boete’

BN DeStem 4 0 Zap Betaalmuur

Criminelen richten in een oude broodfabriek in Breda een drugslab in en slaan honderden kilo’s cocaïne op. De eigenaar weet van niets, maar de gemeente is onverbiddelijk: een dwangsom van een ton.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bndestem.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem ‘We zijn toch geen drugsdealers’: eigenaar oude fabriek in Breda vecht dwangsom van 100.000 euro aan

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee