Word lid

Mexicaan schudt Uitgeest nu op in het Nederlands. ’De uitvinding die de wereld veranderde’

IJmuider Courant 102 0 Zap

De Mexicaan Jaime Dávila schreef een boek over de uitvinder van de houtzaagmolen. Die is door Cornelis Corneliszoon van Uitgeest uitgevonden. Het Engelstalige boek is inmiddels vertaald naar het Nederlands en komt in november op de markt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Jaime DávilaCornelis Corneliszoon van UitgeestUitgeest
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Mexicaan schudt Uitgeest nu op in het Nederlands. ’De uitvinding die de wereld veranderde’ Noordhollands Dagblad Mexicaan schudt Uitgeest nu op in het Nederlands. ’De uitvinding die de wereld veranderde’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee