Word lid

Bibliotheek Nuenen opent maandag in Ons Klooster na verhuizing van 20.000 boeken

Eindhovens Dagblad 21 0 Zap Betaalmuur

Het resultaat van drie weken hard werken in Nuenen: de oude locatie is leeg en de verhuizing van de bibliotheek met zo’n 20.000 boeken naar Ons Klooster is een feit. Maandag gaan de deuren open.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Koude rillingen tijdens Halloween-feestje in de Heerhugowaardse Ahorrorlaan. ’Dan zeggen ze: die gekkigheid van jou is toch wel leuk’

Een ijselijke kreet. Een onheilspellend gedreun. Het zou een nietsvermoedende voorbijganger de stuipen op het lijf kunnen jagen, voor de bezoekers van het Halloween-feestje in de Ahornlaan is het precies waarvoor ze gekomen zijn. Het duister voert zaterdagavond de boventoon bij de vijfde editie van de Ahorrorlaan. 

Reageer
Reacties (0) — praat mee