Word lid

België overweegt verkoop van BNP Paribas-aandelen ter waarde van 5,4 miljard euro - Bank Nieuws

AGedeeld door altnieuws · ·banknieuws.info 17 0 Zap

De Belgische regering overweegt haar belang van 5,7 procent in de Franse bank BNP Paribas te verkopen. De aandelen vertegenwoordigen momenteel een waarde van ongeveer 5,4 miljard euro.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op banknieuws.info →

Bron: banknieuws.info (banknieuws.info). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer overig

frontnieuws.com·

Is dit waarop banken zich voorbereiden? De dreiging van een wereldwijde “Financiële doemdag” groeit door toenemende cyberaanvallen en oncontroleerbare AI-agenten. Banken bereiden z

Zouden sinistere krachten ultrakrachtige AI-agenten kunnen gebruiken om een “financiële doemdag” te veroorzaken door banken over de hele wereld te hacken? Financiële topbestuurders zijn gedwongen zich voor te bereiden op een “Day After”-scenario, omdat het aantal AI-cyberaanvallen in een razend tempo toeneemt. Naarmate

Reageer Gedeeld door DWZ
Reacties (0) — praat mee