Word lid
donderdag 29 oktober 2026·10°De Bilt226 kmfileAEX 1.135,56 ▼ −0,37%

Verkeer Noord-Holland: de ochtendspits van donderdag 29 oktober begint met een file op de A7 en de A9

IJmuider Courant 21 0 Zap

De ochtendspits in Noord-Holland begint donderdag met twee files, op de A9 richting Amstelveen door een ongeval en op de A7 richting Zaanstad door verkeersdrukte.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Verkeer Noord-Holland: file op A7 bij Avenhorn en op de N247 bij Edam in de ochtendspits van maandag 26 oktober IJmuider Courant Verkeer Noord-Holland: file op A7 bij Avenhorn en op N247 bij Edam in de ochtendspits van maandag 19 oktober Noordhollands Dagblad Verkeer Noord-Holland: file op A7 bij Avenhorn en op de N247 bij Edam in de ochtendspits van maandag 26 oktober

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee