Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De Bilt5 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Burgemeester Le Coultredreef weer open, al wordt nog gewerkt aan de afronding. ’We hadden het hart niet om te zeggen: ’Wacht nog maar even’’

De Gooi- en Eemlander 93 0 Zap

De burgemeester Le Coultredreef in Blaricum is weer open. De verbindingsweg tussen Blaricum en Huizen is heringericht en voorzien van nieuw asfalt. Ook is het fietspad verbreed.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Burgemeester Le CoultredreefBlaricumHuizen
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Burgemeester Le Coultredreef weer open, al wordt nog gewerkt aan de afronding. ’We hadden het hart niet om te zeggen: ’Wacht nog maar even’’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee