Word lid
zondag 1 november 2026·8°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Europees Parlement stemt in met handelsdeal Mexico: deel importheffingen weg

NU.nl 64 0 Zap

Het Europees Parlement heeft ingestemd met de handelsdeal met Mexico. De EU importeerde vorig jaar voor 34 miljard euro aan goederen uit het land. Door de deal verdwijnen een deel van de importtarieven.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NU.nl →

Bron: NU.nl (nu.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Europees ParlementMexicoStraatsburg
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Nieuwe Oogst Europees Parlement stemt in met handelsdeal Mexico: agro-export zonder tarieven NU.nl Europees Parlement stemt in met handelsdeal Mexico Nederlands Dagblad Europees Parlement stemt in met handelsdeal met Mexico Nieuws.nl Europees Parlement stemt in met handelsdeal met Mexico Welingelichte Kringen Europees Parlement stemt in met handelsdeal met Mexico Reformatorisch Dagblad Europees Parlement stemt in met handelsdeal met Mexico

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee